wina z rpa

Wina z RPA w Polsce

 
 
 
IMG_2173.jpg
 
 

Wina z RPA jest projektem mającym na celu promowanie w Polsce win produkowanych w Republice Południowej Afryki. Projekt ten został zainicjowany przez Ambasadę RPA w Polsce oraz Espere.


Wina z RPA umożliwia bezpośredni kontakt i współpracę pomiędzy producentami win z Republiki Południowej Afryki oraz importerami win działającymi na rynku polskim. Poprzez organizacje degustacji win, akcji promocyjnych, warsztatów i innych spotkań biznesowych, projekt ten ma na celu poszerzanie wiedzy o tradycjach i kulturze związanych z produkcją win w Republice Południowej Afryki wśród konsumentów i firm działających na rynku wina w Polsce. Projekt ten ma umożliwić budowanie trwałych wiezi i kontaktów biznesowych pomiędzy tymi dwoma krajami w zakresie produkcji i sprzedaży win.


Wina z RPA is a platform for South African Wine in Poland initiated by the South African Embassy in Warsaw and Espere.

 Working closely with producers and importers, wina z RPA functions as a platform for wine tastings, campaigns and other events that aim to spread knowledge about South African wine in Poland, build sustainable professional relationships between the two markets and link Polish wine professionals and consumers to the South African wine culture. 

Do you want a tasting?